Firma


DRIVIA Centrum Obsługi Transportu

Jesteśmy firmą outsourcingową oferującą kompleksowe usługi wyłącznie dla transportu, ze szczególnym uwzględnieniem Profesjonalnego Rozliczania Czasu Pracy Kierowców.

W ciągu ostatnich 8 lat stworzyliśmy usługi będące odpowiedzią na oczekiwania wielu przedsiębiorstw transportowych, gwarantującymi im bezpieczeństwo związane z kontrolami ITD i PIP oraz zabezpieczającymi przed roszczeniami pracowniczymi.

„Naszą ambicją jest tworzenie jednego miejsca, gdzie firmy transportowe znajdą przejrzyste, bezpieczne i wyważone usługi na najwyższym poziomie merytorycznym i praktycznym”.

W ramach naszej praktyki oferujemy:

  • PROFESJONALNE ROZLICZANIE CZASU PRACY KIEROWCÓW / Dokumentacja / Ewidencja / Naruszenia / Płaca Minimalna
  • ADR / Doradztwo / Szkolenia
  • ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI / Szkolenia
  • PSYCHOTECHNIKA / Badania
  • BHP / Doradztwo / Szkolenia
  • CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH / Szkolenia / Współpraca
  • KANCELARIA TRANSPORTOWA

Polisa DRIVIA – Pobierz plik


ZESPÓŁ

DRIVIA Centrum Obsługi Transportu to zespół ekspertów wyspecjalizowanych w obsłudze przedsiębiorstw transportowych we wszystkich kwestiach związanych z czasem pracy kierowców, prawem pracy oraz prawem transportowym, poniżej przedstawiamy Państwu sylwetki kilkorga z nich.Marcin Król

Od 2005 r. absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, kierunek politologia, specjalizacja polityka społeczna.
W 2006 r. rozpoczął pracę w przedsiębiorstwie ubezpieczeniowym AXA S.A, gdzie pracował do 2015 r. jako: specjalista ds. sprzedaży, manager ds. sprzedaży, specjalista ds. ubezpieczeń, trener. W trakcie swojej blisko 10–letniej praktyki wdrożył do pracy oraz przeszkolił kilkaset nowych pracowników.
Ekspert z zakresu prawa ubezpieczeń oraz prawa cywilnego.
Od 2015 r. jest trenerem oraz specjalistą ds. szkoleń w firmie doradczo – szkoleniowej DRIVIA Centrum Obsługi Transportu.
Cyklicznie prowadzi szkolenia kierowców. Bierze też udział w sympozjach ogólnopolskich z przewoźnikami.
Od 2014 r. prowadzi także szkolenia z zakresu Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika, odpowiadając za zakres tematyczny związany z prawem cywilnym, prawem handlowym, prawem podatkowym oraz bezpieczeństwem w ruchu drogowym.


Marek Dorabiała

Od 2005 r. absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, kierunek politologia, specjalizacja polityka społeczna i prawo pracy.
W 2007 r. ukończył szkolenie dla Inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego, następnie do pracował w Wojewódzkim Inspektoracie Transportu Drogowego w Warszawie na stanowiskach: inspektor ITD, specjalista ds. towarów niebezpiecznych, specjalista ds. kontroli przedsiębiorstw.
W 2011 r. zdał państwowy egzamin z zakresu przewozu drogowego towarów niebezpiecznych i posiada tytuł Doradcy ds. przewozów drogowych towarów niebezpiecznych, pełniąc czynną rolę doradcy w wielu firmach przewozowych.
Od 2012 r. twórca i właściciel firmy doradczo – szkoleniowej DRIVIA Centrum Obsługi Transportu, oferującej kompleksowe usługi dla transportu, ze szczególnym uwzględnieniem Profesjonalnego Rozliczania Czasu Pracy Kierowców, gdzie pełni funkcję głównego specjalisty.
Cyklicznie prowadzi szkolenia kierowców – do tej pory z jego wiedzy skorzystali kierowcy w ponad 500 firmach. Bierze też udział w sympozjach ogólnopolskich z przewoźnikami.
Od 2012 r. prowadzi także szkolenia z zakresu Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika, odpowiadając za zakres tematyczny związany z czasem pracy kierowców, prawem socjalnym oraz dostępem do rynku.


Paulina Bis

Od 2005 r. absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Prawa i Administracji, specjalizacja administracja.
Od 2015 r. pełni funkcję eksperta firmy doradczo – szkoleniowej DRIVIA Centrum Obsługi Transportu.
Cyklicznie prowadzi szkolenia z zakresu Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika.


Piotr Peryt

W 2007 r. ukończył szkolenie dla Inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego, następnie do roku 2011 pracował w Wojewódzkim Inspektoracie Transportu Drogowego w Warszawie.
Cyklicznie prowadzi szkolenia kierowców – do tej pory z jego wiedzy skorzystali kierowcy w ponad 500 firmach. Bierze też udział w sympozjach ogólnopolskich z przewoźnikami.
Od 2011 r. prowadzi także szkolenia z zakresu Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika, odpowiadając za zakres tematyczny związany z czasem pracy kierowców, prawem socjalnym oraz dostępem do rynku.